Skuteczny suplement wspomagający męską płodność | Supramen®

Czym jest Supramen?

czyli pozytywne działanie Supramenu

 

Supramen to kompletny suplement diety, opracowany z myślą o mężczyznach, który korzystnie wpływa na męską gospodarkę hormonalną, przyczyniając się do poprawy płodności. Supramen wspomaga proces spematogenezy oraz pozwala utrzymać prawidłowe parametry oceniające jakość nasienia. Aktywne biologicznie substancje, takie jak naturalny likopen, mio-inozytol czy karnityna zawarte w preparacie, mają pozytywny wpływ na stan zdrowia mężczyzn w wieku reprodukcyjnym, znacznie zwiększając tym samym szanse na zapłodnienie. Preparat dostępny jest w opakowaniach zawierających 60 lub 120 kapsułek. Zalecamy stosowanie dwóch kapsułek, dwa razy dziennie, w trakcie lub po posiłku, popijając wodą. Supramen należy przyjmować co najmniej przez okres 3 miesięcy, ze względu na czas trwania procesu powstawania i dojrzewania nowych komórek plemnikowych.

Badania kliniczne wykazały, że składniki aktywne zawarte w suplemencie wpływają na regulację hormonalną, pomagając utrzymać m.in. prawidłowy poziom testosteronu. Stosowanie Supramen chroni komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym, przyczynia się do utrzymania prawidłowego procesu spermatogenezy oraz mikrokrążenia w obrębie miednicy, ułatwiając erekcję, a także korzystnie wpływa na fragmentaryzację DNA plemnika. Preparat zwiększa również jakość oraz objętość nasienia, wpływając na poziom testosteronu Supramen stanowi wobec tego doskonałe wsparcie dla organizmu w okresie starań o dziecko.

Regulacja hormonalna i spermatogeneza

Suplement diety Supramen wyróżnia się bogatą zawartością składników, które korzystnie wpływają na regulację hormonalną oraz wspomagają proces spermatogenezy. Preparat zawiera połączenie miedzi i cynku oraz stanowi podwójne źródło folianów i karnityny. Jest to przy tym jedyny suplement z mio-inozytolem oraz naturalnym likopenem. Mio-inozytol jest substancją, która odgrywa kluczową rolę w morfo- i cytogenezie komórek (również plemnikowych), a także reguluje takie parametry jak reakcja akrosomalna, ruchliwość oraz kapacytacja plemników. Wszystkie te właściwości sprawiają, że opracowany przez nas produkt doskonale poprawia jakość nasienia, zwiększając szansę na zapłodnienie. Potwierdzenie tej tezy, zawierają się w przeprowadzonych badaniach klinicznych.

Preparat zawiera liczne składniki, wpływające na poprawię parametrów oceniających jakość nasienia, takich jak:

  • Fragmentacja DNA plemnika (cynk, selen, L-glutation, likopen);
  • Objętość ejakulatu (L-arginina, cynk);
  • Regulacja hormonalna (kwas foliowy, cynk, mio-inozytol);
  • Ruchliwość i prędkość ruchu postępowego (karnityna i N-acetyl-L-karnityna, L-arginina, witamina E, cynk, selen, Koenzym Q10, L-glutation, mio-inozytol);
  • Morfologia (likopen, L-glutation, koenzym Q10, karnityna i n-acetyl-L-karnityna);
  • Kapacytacja plemników i reakcja akrosomalna (mio-inozytol, witamina E, koenzym Q10).

Efekt stosowania SUPRAMENU®

Skuteczna walka z niepłodnością


Niepłodność to przypadłość, z którą borykają się mężczyźni oraz kobiety na całym świecie, w związku z czym od wielu lat na podstawie badań naukowych powstają kolejne preparaty, które pomagają się z nią uporać. Badania kliniczne zgodnie potwierdzają, że suplementacja konkretnych substancji okazuje się nieodłącznym czynnikiem na drodze zapłodnienia. Supramen to wyjątkowy produkt, który jako jedyny zawiera starannie wyselekcjonowane składniki połączone z mio-inozytolem, skutecznie poprawiające jakość oraz objętość nasienia, pomagając w walce z niepłodnością mężczyzn. Nie bez znaczenia okazuje się w tym przypadku również połączenie dwóch form karnityny, które poprawiają morfologię i ruchliwość plemników. Podwójne źródło karnityny, dzięki swoim wielu pozytywnym właściwościom sprawia, że wzrasta liczba plemników także u mężczyzn z cechami zapalenia w układzie moczowo-płciowym, a także zwiększa prawdopodobieństwo uzyskania ciąży zarówno w sposób naturalny, jak i IVF.

Publikacje naukowe potwierdzają pozytywny wpływ poszczególnych składników preparatu na męską gospodarkę hormonalną, a także wzrost jakości, ilości i gęstości nasienia. Supramen dzięki zawartości naturalnego likopenu wykazuje wysoką czynność antyoksydacyjną, a przy tym skutecznie wspiera naturalne mechanizmy antyoksydacyjne w nasieniu.

LIKOPEN

Zawiera składniki podnoszące aktywność enzymów biorących udział w naturalnych procesach antyoksydacyjnych spermy (dysmutazy ponadtlenkowej SOD, peroksydazy glutationowej GPx, reduktazy glutationowej GR).

Badania kliniczne wykazały również korzystny wpływ połączenia kwasu foliowego i aktywnego follianu na podział komórek oraz metylację materiału genetycznego i regulację hormonalną u 100% mężczyzn cierpiących na niepłodność.

aktywny foliAn

Badania kliniczne wskazują na ścisły związek pomiędzy mutacją genu MTHFR a niepłodnością u mężczyzn. Gen ten odpowiada za przekształcanie kwasu foliowego do jego aktywnej biologicznie formy (L-metylotetrahydrofolianu).

Połączenia kwasu foliowego
i aktywnego folianu:

Korzystnie wpływa na metylację materiału genetycznego i podział komórek, a także na zachowanie w równowadze gospodarki hormonalnej u 100% niepłodnych mężczyzn.

Warto pamiętać, że przyczyną niepłodności u mężczyzn oprócz tych związanych z zaburzeniami sekrecji hormonów płciowych, jądrowych czy pozajądrowych może być także nieodpowiedni tryb życia. Czynniki takie jak brak ruchu, zła dieta, używki czy długotrwałe uciskanie lub przegrzewanie jąder mogą mieć zatem wpływ na płodność. Chcąc uzyskać jak najlepszy efekt wynikający ze stosowania preparatu, zaleca się zatem zmianę trybu życia na zdrowszy i bardziej aktywny, co w niektórych przypadkach może okazać się niezwykle pomocne.


supramen pomoże ci
skutecznie zwiększyć
twoją płodność